Giełda cyberbiznes. Co to jest i co daje.

Giełda cyberbiznes to miejsce w którym firmy zgłaszają oferty swoich towarów i usług. Znajduje się ona pod adresem www.cyberbiznes.net . Oferty dostępne są w 4 wersjach językowych – polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ktoś może powiedzieć przecież takich serwisów z ogłoszeniami, anonsami jest wiele w internecie.

Zgadza się, jednak to co nas wyróżnia to fakt, że nasza giełda jest abonowana. W sumie ilość abonentów przekracza 90 tysięcy firm. Przykładowo firma Polmet wystawia swoje oferty dotyczące BLACHY STALOWEJ – http://blacha-stalowa.cyberbiznes.net/?id_kategorii=0&nazwa_firmy=&id_firmy=&dolar=99&hasloid=5649 .

Oferta ta zostaje rozesłana w pełnej treści wraz z fotografią produktu do firm abonujących następujące kategorie tematyczne do których przypisana jest ta oferta:

BUDOWLANE – USŁUGI – 1725 abonentów
BUDOWLANE MATERIAŁY – 1607 abonentów
METAL WYROBY HUTNICZE blacha rury pręty kształtowniki itp. – 1982 abonentów

Można powiedzieć, że składając ofertę na giełdzie firma automatycznie otrzymuje również usługę mailingu do firm zainteresowanych jego towarem. Nie jest to również czynność jednorazowa, ponieważ firma może ponowić ofertę i powtórnie rozesłać informacje co 14 dni przez cały czas trwania abonamentu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s